Kurucunun Mesajı

Signature
Değerli yatırımcılarımız, iş ortaklarımız ve değerli ekip arkadaşlarım;

Güzel Türkçemizin doğru kullanımı ve yapılan yanlışları bir nebze de olsa hafifletebilmenin verdiği amaç ile başladığımız bu yolda, şu an bulunduğumuz konumda olmanın eşsiz kıvanç ve mutluluğunu yaşıyoruz. Disiplinli, çalışkan hedef kitle ile uzun zamandır tanışık olan ekibimizle hızlı ve karşı tarafa sunulan işin beğenilmesi kriterleri çerçevesinde ilerlediğimiz bu yolda zengin Türk dilinin yabancı kaynaklardan etkilenmemesi misyonunu benimsiyor, bu doğrultuda eksiksizlik yani hatasızlık ile ilişik olan başarı amacını güdüyoruz.

Aynı zamanda görme engeli bulunan paydaşlarımızın sesli sistem ile ilettiği metin ya da anahtar kelimeler ile ürettiğimiz içerik odaklı işlerimiz sayesinde onlara yardımcı olup katkı sağlayarak sesleri olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Uzun yıllardır içinde bulunduğumuz sektörün, belli bir kesime değil de her kesime hitap edilebilir olması için gösterdiğimiz özen gün geçmiyor ki yaptığımız işlerin doğruluğu ile kendini göstermiyor olsun. Türkiye dahil dünyanın her yeri ile olan bağlantılarımız sayesinde güzel Türkçemizin doğru kullanımı ve ağızdan ağıza yayılan aktarımının kulaktan duyma değil de her kesime hitap eden doğru ve global kullanımını sağlıyoruz.

Başarı kazanmak kadar onu sürdürülebilir kılmanın da çok önemli olduğunu biliyor, bu inanç ve vizyonla ilk gün ki girişimci ruhumuzu kaybetmeden ülkemizi ve dahi dilimizi tüm dünyada en iyi şekilde temsil edip var gücümüzle çalışarak altında imzamızın bulunduğu işlerin haklı gururunu yaşıyoruz.

Gayretli ve tutkulu çalışma ile hayal ettiğimiz mertebeye gelene kadar yürüyeceğimiz bu yolda bize eşlik eden tüm ekip arkadaşlarımıza, paydaşlarımıza ve iş ortaklarımıza şükranlarımı sunuyorum..

Yağmur SOLMAZ
KURUCU